Wybierz swój język

W Gminie Lubsko jest realizowany projekt Publiczny Internet w Gminie Lubsko, polegający na wykonaniu przyłączy światłowodowych tj.

• na odcinku od przystani kajakowej nad zalewem Karaś w Lubsku przy ul. Słowackiego 30 do budynku Urzędu Miejskiego przy Niepodległości 2 (budynek po dawnej Szkole Podstawowej nr 2)
  • na odcinku od budynku OSIR na Stadionie Miejskim w Lubsku przy ul. Żeromskiego do budynku OSIR Hala Sportowa przy ul. Bohaterów 3D
  • na odcinku od Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Bohaterów 6 do budynku Urzędu Miejskiego przy Niepodległości 2 (dawna szkoła SP nr 2)
  • na odcinku Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Lubsku aleja Wojska Polskiego 2 do Budynek UM ul. Aleja Niepodległości 2 (budynek po dawnej Szkole Podstawowej nr 2)
  • na odcinku od Klubu Seniora w Lubsku przy aleja Wojska Polskiego 2a do budynku Urzędu Miejskiego przy Niepodległości 2 (budynek po dawnej Szkole Podstawowej nr 2)
  • na odcinku od Lubskiego Domu Kultury przy placu Jana Pawła II 1 w Lubsku do budynku Urzędu Miejskiego przy Niepodległości 2 (budynek po dawnej Szkole Podstawowej nr 2);

w ramach Program Operacyjny Polska Cyfrowa, Oś priorytetowa I Powszechny dostęp do szybkiego internetu, działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach, pomiędzy lokalizacjami publicznych punktów dostępu.