Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Lubsku ogłasza konkurs na oryginalne, najpiękniejsze życzenia dla rodziny, znajomych, współpracowników itp., na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Mogą to być propozycje wyłącznie tekstowe (rymowane lub nie), do życzeń można dodać ciekawą obróbkę graficzną.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 stycznia 2021r. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową do odebrania w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Lubsku.

Swoje propozycje prosimy przesyłać za pośrednictwem facebook-a: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Lubsku lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.12.2020r.

Odwiedziny od 04.01.2021 3254