źródło: Instytut Książki

Nasz świat powoli wraca do normalności, wracają zatem także letnie festiwale literackie, w tym te dla najmłodszych czytelników. Koniecznie w swoich wakacyjnych planach z dziećmi powinniście uwzględnić Rabka Festival, który w tym roku odbędzie się od 7 do 10 lipca – w formie stacjonarnej, a dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do uzdrowiska, również on-line. Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” przygotował specjalny program - dla dzieci i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rabka Festival. Pełny program wydarzeń znajdziecie na stronie: https://www.rabkafestival.pl/program/

Rabka Festival został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Promocja czytelnictwa.

Odwiedziny od 04.01.2021 2790