Do Biblioteki w Lubsku napłynęły 22 zgłoszenia przesympatycznych zwierzątek domowych, w tym: 17 piesków i 5 kotków. Przysłane fotografie prezentowały domowych pupili w różnorodnych uciesznych pozach, z rozbrajającymi, a czasem zaskakującymi minami. Decyzja o wyborze najciekawszych zdjęć była bardzo trudna. Żałujemy, iż nie mogliśmy nagrodzić liczniejszej grupy uczestników.
Z wielką przyjemnością informujemy, że posiadaczem najzabawniejszej minki i jednocześnie zwycięzcą konkursu został uśmiechnięty MAMBO. Wyróżnienia otrzymały także pieski: SAMIR i BEBOK.
Dziękujemy wszystkim za wykazanie zainteresowania konkursem i wspólną zabawę.
Zapraszamy opiekunów zwycięskich zwierzaczków o osobiste przyjście do biblioteki po odbiór nagrody. Jednocześnie prosimy o przyprowadzenie ze sobą pieska w celu wykonania pamiątkowej fotografii. Będziemy na was czekać od 20.05.2021 r. w godz. 8.30 – 15.30.
A oto zwycięzca naszego konkursu MAMBO.

Wyróżnienia w konkursie na najzabawniejszą minę otrzymały pieski: BEBOK i SAMIR. Gratulacje!!!

Odwiedziny od 04.01.2021 2048