Z okazji Naszego Święta życzymy Wszystkim energii do pracy, wytrwałości, wielu pomysłów na szerzenie w społeczeństwie interesujących ofert, nawyku czytania i obcowania z książką.
Czytelnictwo jest bardzo ważne, ponieważ kształtuje wnętrze człowieka. To dzięki Nam społeczność naszych gmin ma nie tylko dostęp do książek, ale może także uczestniczyć w ciekawych spotkaniach, imprezach, konkursach, wystawach itp., może zaspokajać swoje różnorodne potrzeby.
Życzymy Bibliotekarzom wiernych i wspaniałych czytelników, jak najbogatszych zbiorów, dalszego dynamicznego rozwoju, docenienia naszych działań przez mieszkańców i Organizatorów, no i oczywiście życzymy nagród za dotychczasową pracę, za zaangażowanie i profesjonalizm. Życzymy nieustających sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, zdrowia, wszystkiego, co budzi uśmiech na twarzy i samych pogodnych dni.

Odwiedziny od 04.01.2021 3253