Czytelnia muzycznaW Czytelni Muzycznej znajduje się 8 stanowisk do słuchania muzyki na miejscu. Gromadzimy bardzo różne gatunki muzyki, począwszy od muzyki poważnej, poprzez jazz, muzykę filmową, rockową, skończywszy na hip hopie i innych najnowszych trendach.

Katalog online

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Lubsku oprócz tradycyjnej książki gromadzi i udostępnia swoim czytelnikom audiobooki.

Audiobooki zwane również książkami audio lub książkami mówionymi mogą mieć różną formę – obecnie występują głównie jako płyty CD Audio lub pliki(MP3 lub WMA).

Można je odtwarzać na domowym sprzęcie audio-wideo, w komputerze, odtwarzaczu MP3, samochodowym zestawie audio oraz na telefonach komórkowych, czy nawigacji samochodowej.

Audiobooki dostępne są dla czytelników w Czytelni Muzycznej BPMiG w Lubsku.

Zapraszamy do korzystania z Czytelni Muzycznej!

pracownik Czytelni Muzycznej - p. Magdalena Kraśnicka

Nowości książkowe