Szanowni Państwo!

Dane statystyczne pokazują, że tylko około 10% Polaków 50+ korzysta z Internetu. Chcemy to zmienić w naszym środowisku i przekonać jak ważna jest cyfryzacja.
Przed Wami niepowtarzalna okazja wejścia w świat Internetu, bez którego trudno dziś, a tym bardziej w przyszłości funkcjonować. Proponujemy bezpłatne warsztaty, dostosowane do Waszych możliwości i potrzeb.

Polska Równych Szans

Warsztaty odbywają się w grupach 2 -4 osobowych, w przyjaznej atmosferze w Bibliotece Pedagogicznej w Lubsku przy ul. Bohaterów 2  (parter) oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Lubsku przy Al. Wojska Polskiego 2.

Wszystkich chętnych w wieku 50+ prosimy o kontakt z p. Teresą Myśliwą  tel. 609170999 lub bezpośredni kontakt w Bibliotekach.

Szczegółowe informacje o programie na stronie www.latarnicy.pl i latarnik.mwi.pl

facebook biblioteki

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE