BIBLIOTEKA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA

Szanowni Państwo!

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, po wprowadzeniu w dniu 20 marca 2020 r. rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii, przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury. (https://www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-ograniczenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-przedluzone-do-odwolania)

Działalność Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubsku  także zostaje zawieszona do odwołania, to znaczy niedostępne dla czytelników są działy udostępniania.

UWAGA!

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii biblioteka zawiesza również do odwołania przyjmowanie zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych.

Wszelkie zapytania prosimy kierować telefonicznie 68 457 24 22 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco.

Nowości książkowe